Сьогодні вся Олександрійська єпархія підносить свої молитви вдячності Богу, за Його милість і щедроти.  Саме 4 грудня народився наш добрий Архіпастирь, наставник і приклад в духовному.    Ваше Високопреосвященство, щиросердечно вітаємо Вас з...

При Олександрійській музичній школі відкрито Православний лекторій

Щоп’ятниці

в актовому залі Олександрійської музичної школи

о 16 годині

Преосвященніший єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп читає лекції та веде діалог із слухачами на православні тематики: історія Церкви, Таїнства Церкви, Богослужіння і їхнє духовне значення, проблема вибору духівника, здобуття релігійного досвіду, сімейні відносини і виховання дітей тощо.

Також, слухачі зможуть почути православну точку зору про НЛО, окультні науки, біоетику сучасності, метафізичну природу людини, апокаліптичні прогнози.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2019. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.