098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Преосвященнейшего Боголепа,
епископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube

ЙОГО ПРЕОСВЯЩЕНСТВУ, ПРЕОСВЯЩЕННІШОМУ БОГОЛЄПУ, ЄПИСКОПУ ОЛЕКСАНДРІЙСЬКОМУ І СВІТЛОВОДСЬКОМУ     Ваше Преосвященство, дорогий Владико!   Сердечно поздоровляю Вас зі святом Введення у храм Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви...

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

Пять років на кафедрі, а змін на 10

23 грудня 2017 року вся Олександрійська єпархія вітала свого архіпастиря з Днем архієрейської хіротонії.

Також, цього дня Преосвященніший Боголєп, єпископ Олександрійський і Світловодський, очолив святкове богослужіння у кафедральному соборі Покрова Божої Матері м.Олександрії.

Його Преосвященству співслужили секретарі, благочинні та представники духовенства районів.

По завершенні літургії владика привітав всіх з днем пам'яті свт.Іоасафа Білгородського та закликав всіх непрестанно трудитися на ниві духовній.

Від духовенства єпархії Правлячого Архієрея привітав секретар єпархії протоієрей Анатолій Штанько, а за ним і благочинні, прихожани, молодь.

Кожен згадував, що з приходом Преосвященнішого єпископа Боголєпа вся єпархія якісно змінилася і продовжує розвиватися, духовенство має єдність, утворюються реально діючі православні організації, налагоджено співпрацю майже в усіх напрямках, рівень соціальної допомоги незахищеним верствам населення збільшується, для багатьох віра і Церква стають сімейним осередком та життя перестає бути існуванням. Звичайно, бувають труднощі, але архієрей своїм прикладом і добрим пастирським словом дає можливість їх долати легко та з молитвою.

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов. Ответственность за информацию несет сторона, которая ее предоставила
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2018. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua