098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Преосвященнейшего Боголепа,
епископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

П'ять років по вісім кілометрів

Сьогодні, 2 жовтня 2017 року, у день пам’яті сщмч.Миколая Іскрівського, тиша і звичний день для села Ганнівка були змінені на урочистий і радісний піснеспів прославлення святого, що жив і трудився на славу Божу неподалік. 

Вже традиційно 5 рік поспіль цього дня з різних куточків Олександрійської та сусідніх єпархій збираються православні віряни для Хресної ходи та літургії. 

На початку, о 8-й ранку, Преосвященніший єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп звернувся до людей і духовенства із словами про важливість духовного та фізичного подвигу. Нагадаємо, що протяжність ходи складає майже 8-м кілометрів і щороку це нікого не «лякає», навпаки - надихає та дає реальну можливість перевірити себе та підкорити своє тіло добрій справі та молитві. 

Протягом дороги до Хресто-Воздвиженського храму Іскрівки, де покояться мощі святого, не стихали бадьорі та піднесені піснеспіви. 

Біля храму всіх зустрів мірний дзвін. Всі радо наближалися до початку богослужіння. 

По завершенні літургії владика привітав із святом та подякував за те, що цього дня всі знайшли можливість залишити всі мирські справи та приділити увагу «єдиному на потребу» - Богу та Його вірному служителю сщмч. Миколаю. 

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов. Ответственность за информацию несет сторона, которая ее предоставила
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2019. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua