Те, що відбулося на Синоді в Стамбулі вчора, шокувало весь православний світ. Схоже на те, що Константинопольський патріархат свідомо стає на шлях розколу світового Православ’я. Патріарх Варфоломій проігнорував заклики Помісних Церков скликати...

П‘ять років на кафедрі з молитвою і духовними трудами

Сьогодні, 23 грудня 2017 року, у день пам`яті свт.Іоасафа Білгородського, вся Олександрійська єпархія вітає свого дорогого Архіпастиря Преосвященнішого єпископа Боголєпа з днем архієрейської хіротонії !

Духовенство і паства запам’ятали цей період, як час спокою, молитви і доброї пастирської проповіді, котра багатьох спонукала до переосмислення свого життя та поступового переходу від цитування Слова Божого, до його втілення у своєму повсякденні.

Всі ми щиро дякуємо Його Преосвященству за доброзичливість і живий приклад християнської любові та милосердя.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2018. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.