Те, що відбулося на Синоді в Стамбулі вчора, шокувало весь православний світ. Схоже на те, що Константинопольський патріархат свідомо стає на шлях розколу світового Православ’я. Патріарх Варфоломій проігнорував заклики Помісних Церков скликати...

Розумівка зустріла гостей

25 жовтня 2018 року в село  Розумівка завітала  делегація  з міста Кропивницького   під  керівництвом  Олександра  Анатолійовича Чорноіваненка  та всіх  голів районних  рад  Кіровоградської  області. Гості  відвідали  Свято – Хрестовоздвиженський храм, де  настоятель храму  протоієрей Михаїл  розповів  присутнім  історію  храму  та   про найбільшу  святиню нашого  храму  - старовинну ікону Святого  Миколая  Чудотворця.В  кінці  всі  присутні  помолились  за  мир  у нашій  державі  та  запалили свічки.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2018. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.