098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Преосвященнейшего Боголепа,
епископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube

В рамках Всеукраїнської Хресної ходи з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія мощі 10-ти святих цілителів (фото) перебуватимуть і у двох соборах Олександрійської єпархії.  З благословення Преосвященнішого...

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Управління Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, ЄДРПОУ 35615671, р/р 2600130117920, ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк" МФО 323475. (Рішення ДПІ в м.Олександрії №4 від 25.03.2008 р. про включення до Реєстру неприбуткових організацій).

Різдво Христове закликає до молитви

З 6 на 7 січня 2018 року Приосвященніший єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп звершив вечірнє святкове богослужіння та літургію у кафедральному соборі Покрова Божої Матері м.Олександрії.

Його Преосвященству співслужили священики храму та диякон Кирил Божко.

По завершенні владика привітав багаточисельних присутніх з Різдвом Христовим через Послання Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія та у словах проповіді, в котрій зазначив ключеві поняття свята та його духовні вирази у сачосності.

Для маленьких прихожан приготували купу солодких подарунків, котрі і вручили цього дня.

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов. Ответственность за информацию несет сторона, которая ее предоставила
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2018. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua