Управління Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, ЄДРПОУ 35615671, р/р 2600130117920, ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк" МФО 323475. (Рішення ДПІ в м.Олександрії №4 від 25.03.2008 р. про включення до Реєстру неприбуткових організацій).

Різдвяне свято для спілки сліпих

4 січня 2018 року з благословення Преосвященнішого єпископа Олександрійського і Світловодського Боголєпа відбулася дружня зустріч в Олександрійській міській територіальній організації Української спілки сліпих. Всіх привітали діти Олексіївської недільної школи, зокрема Зіна Солодка та Анна Васільєва - віршами, а єпархіальний хор під керівництвом матушки Дорофеї заспівали колядки, прекрасно грала на кларнеті Маша Десята. Колектив же спілки виконав колядки та українські пісні.

Концертна програма дала можливість кожному відчути справжню святкову атмосферу та поділитися результатами своїх талантів.

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов.
Александрийская епархия Украинской Православной Церкви (C) 2013-2018. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.