Управління Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, ЄДРПОУ 35615671, р/р 2600130117920, ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк" МФО 323475. (Рішення ДПІ в м.Олександрії №4 від 25.03.2008 р. про включення до Реєстру неприбуткових організацій).

Своє престольне свято відзначило с.Головківка

2 серпня 2017 року Преосвященніший Боголєп, єпископ Олександрійський і Світловодський, звершив літургію у храмі святого Пророка Іллі у с.Головківка Олександрійського округу.

Його Преосвященству співслужили священики району.

По завершенні богослужіння архієрей привітав настоятеля архімандрита Христофора (Лисенка) з престольним святом та відзначив його труди в оздобленні храму прекрасним канонічним розписом.

Також, владика закликав всіх присутніх до твердості віри та стяжання духу кротості і смирення, як то було притаманно святому пророку, історія життя і подвигу якого мала дійсно виключний характер.

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов.
Александрийская епархия Украинской Православной Церкви (C) 2013-2017. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.