Святкування Дня Незалежності у Долинському благочинні

23 серпня 2013 року з благословення Його Преосвященства, Преосвященнішого Боголєпа єпископа Олександрійського та Світловодського священики Долинського благочинного округу взяли участь у святкуванні з нагоди дня Державного прапора та Дня незалежності України. Зокрема було освячено державний символ – прапор України, та пролунала молитва  за нашу державу – Україну. До присутніх із словом промови звернувся благочинний протоієрей Віктор і наголосив, що церква шанує і поважає державні символи, а також всіх присутніх окропив святою водою.

На урочистостях були присутні:

- благочинний Долинського округу протоієрей Віктор Місяйло;

- ієрей Петро Сипливий;

- ієрей Мирон Малетич;

- ієрей Микола Бондаренко;

- ієрей Михайло Царук.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2020. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.