Свято місцевошанованого образу

29 вересня 2018 року, в день вшанування образу Божої матері «Призри на смирення», Преосвященніший єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп звершив літургію в храмі Вознесіння Божого в Бобринці. Цей день для вірян міста є особливим, адже відзначається два свята: місцевошанованого образу Богородиці та 27-річчя ієрейської хіротонії настоятеля протоієрея Володимира Чутори, благочинного округу.

Його Преосвященству співслужили також і священники району, гості.

По завершенні богослужіння Хресною ходою з молитвою та піснеспівами обійшли навколо храму, окропили вірян святою водою та зачитали Євангеліє.

У своєму слові архієрей привітав прихожан та настоятеля з святами, звернув увагу на роботи по оздобленню храму.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2018. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.