098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Преосвященнейшего Боголепа,
епископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Управління Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, ЄДРПОУ 35615671, р/р 2600130117920, ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк" МФО 323475. (Рішення ДПІ в м.Олександрії №4 від 25.03.2008 р. про включення до Реєстру неприбуткових організацій).

Священики єпархії взяли участь в урочистому богослужінні Козельщини

6 березня 2018 року, в день вшанування чудотворної ікони Пресвятої Богородиці "Козельщанська", за благословенням правлячого архієрея Преосвященнішого Боголєпа, єпископа Олександрійського і Світловодського, благочинні Олександрійського та Петрівського округів, протоієреї Михайло Бобурка та Дмитро Городецький відповідно, у Козельщанському жіночому монастирі Різдва Богородиці взяли участь у святковій літургії та Хресній ході, яку очолив Високопреосвященніший Миколай, архієпископ Кременчуцький і Лубенський, в співслужінні з Іоанном, єпископом Золотоношським, вікарієм Черкаської єпархіі. По завершенні вітального слова всі паломники вкусили монастирської трапези та з благословенням Цариці Небесної відправились до рідних земель.

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов. Ответственность за информацию несет сторона, которая ее предоставила
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2018. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua