Те, що відбулося на Синоді в Стамбулі вчора, шокувало весь православний світ. Схоже на те, що Константинопольський патріархат свідомо стає на шлях розколу світового Православ’я. Патріарх Варфоломій проігнорував заклики Помісних Церков скликати...

Священики єпархії взяли участь в урочистому богослужінні Козельщини

6 березня 2018 року, в день вшанування чудотворної ікони Пресвятої Богородиці "Козельщанська", за благословенням правлячого архієрея Преосвященнішого Боголєпа, єпископа Олександрійського і Світловодського, благочинні Олександрійського та Петрівського округів, протоієреї Михайло Бобурка та Дмитро Городецький відповідно, у Козельщанському жіночому монастирі Різдва Богородиці взяли участь у святковій літургії та Хресній ході, яку очолив Високопреосвященніший Миколай, архієпископ Кременчуцький і Лубенський, в співслужінні з Іоанном, єпископом Золотоношським, вікарієм Черкаської єпархіі. По завершенні вітального слова всі паломники вкусили монастирської трапези та з благословенням Цариці Небесної відправились до рідних земель.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2018. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.