Сьогодні вся Олександрійська єпархія підносить свої молитви вдячності Богу, за Його милість і щедроти.  Саме 4 грудня народився наш добрий Архіпастирь, наставник і приклад в духовному.    Ваше Високопреосвященство, щиросердечно вітаємо Вас з...

Священик взяв участь у конференції відділу у справах сім’ї

12-13 листопада  у Києво- Печерській Лаврі пройшла  конференція єпархіальних відділів у справах сім'ї. Серед  яких був представлений і відділ у справах сім'ї  Олександрійської єпархії.
Засідання розпочалося молебнем у храмі Всіх Преподобних Печерських,який очолив  голова відділу Архієпископ Пантелеімон.
Під час пленарних засідань були зачитані вітання Предстоятеля  Української Православної Церкви, ректора Київської Духовної академії і семінарії, а також викладача КДА  протоієрея Олексія Добоша та інших.
На наступний  день  діяльності  конференції буде звершена Божественна Літургія з нагоди
10 - ти ліття діяльності  Синодального відділу  у справах сім'ї.

Протоієрей Андрій Подлєсний

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2019. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.