098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Преосвященнейшего Боголепа,
епископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

Священнослужителі, які займаються пастирською опікою у місцях позбавлення волі, зібрались, щоб поділитись досвідом своєї роботи.

3 жовтня 2017 року, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, в м. Приморськ розпочала свою роботу конференція тюремного духовенства. Тема форуму – «Актуальні питання взаємодії Церкви з кримінально-виконавчою службою на сучасному етапі». Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на сайт Бердянської єпархії.

По благословінню Преосвященнійшого Боголєпа єпископа Олександрійського і Світловодського в конференції прийняв участь благочинний храмів Петрівського округу протоієрей Дмитро Городецький, який відповідальний за служіння та духовне окормлення Новостародубської колонії №49.

Організатором зборів є Синодальний відділ УПЦ у справах пастирської опіки пенітенціарної (тюремної) системи на чолі з протоієреєм Віктором Яценком.

Перед початком роботи форуму був відслужений молебень, під час якого лунали особливі прохання про стражденних, які перебувають у тюремному ув’язненні та про відновлення справедливості.

Учасників конференції привітав керуючий єпархією єпископ Бердянський і Приморський Єфрем. У своєму вступному слові архієрей розповів про духовно-пастирську роботу єпархії. У свою чергу учасники конференції – духовенство, представники керівного складу Південно-Східного міжрегіонального управління кримінально-виправної служби та співробітники освітніх установ Міністерства юстиції України – виступили з доповідями, піднімаючи і обговорюючи важливі і проблемні питання пастирської роботи у пенітенціарних установах.

В рамках роботи конференції передбачений візит духовенства до Бердянської виправної колонії №77 з метою поспілкуватися з керівництвом та ув’язненими, роздати молитвослови та подарунки.

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов. Ответственность за информацию несет сторона, которая ее предоставила
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2018. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua