Семінар у селі Головківка

16 жовтня в селі Головківка був проведений семінар для сільських та селищних голів.

Тема семінару була присвячена вдосконаленню співпраці із фахівцями соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, які опинилися у складних життєвих обставинах.

На семінар були запрошені голова Олександрійської райдержадміністрації В. Згама, голова районної ради  М. Бойко, настоятель Свято-Іліінського  храму архімандрит Христофор (Лисенко), головний спеціаліст управління соціального захисту населення районної державноїадміністрації М.Яковенко, начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації  О. Мілашенко, директор районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді І. Чемерис та голови всіх селищних рад.

У ході семінару були розглянуті  питання:  підвищення якості послуг соціальних робіт, які надаються сім'ям, що опинилися у складних життєвих обставинах та вчасного надання їм підтримки; алгоритм постановки на облік сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах; питання необхідності взаємодії соціальних працівників з духовенством для надання підтримки і підвищення духовності в таких сім'ях.

Семінар завершився екскурсією по школі. Гості відвідали музей народознавства школи, музей історії школи, сучасні обладнані кабінети,  тренажерний зал. Школярі приготували святковий концерт для гостей.

Далі наші слухачі відвідали спортивний комплекс. Учасники семінару вийшли на футбольне поле і перед ними відкрився чарівний вид на Свято- Іллінський храм - гості забажали зробити фото на пам'ять.

Наступною і останньою сходинкою плану семінару стала екскурсія до Свято-Іліінського  храму. Настоятель храму архімандрит Христофор (Лисенко) ознайомив гостей з історією храму та побажав Божої помічі у їхній нелегкій праці.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2020. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.