Сьогодні вся Олександрійська єпархія підносить свої молитви вдячності Богу, за Його милість і щедроти.  Саме 4 грудня народився наш добрий Архіпастирь, наставник і приклад в духовному.    Ваше Високопреосвященство, щиросердечно вітаємо Вас з...

Системна криза та її подолання

27 лютого 2014 року Преосвященніший єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп взяв участь у круглому столі, присвяченого темі «Шляхи виходу регіону з системної кризи».

Круглий стіл, засідання якого відбулося у приміщенні обласної газети «Народне слово», було зібрано за ініціативою громадських організацій.

У цьому непростому діалозі прозвучало чимало думок стосовно ситуації, що сталася не тільки на Кіровоградщині, проте єдиним напрямком стало забезпечення її мирного врегулювання.

Зокрема, Його Преосвященство владика Боголєп звернув увагу присутніх та наголосив, що подолання кризи перш за все починається із свідомості людини, виховання в ній внутрішньої культури життя на засадах вічного духовного закону.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2019. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.