Соборне богослужіння в Петровському благочинні

20-го березня, в день пам'яті Священномучеників, в Херсонесі єпископів, по благословінню правлячого архієрея, Преосвященнійшого Боголєпа, єпископа Олександрійського і Світловодського, в храмі Покрова Песвятої Богородиці села Чечеліївка Петрівського району відбулося постове соборне служіння. На чолі з благочинним протоієреєм Дмитром Городецьким священики округу звершили Літургію Передосвячених Дарів. За молитвою були присутні архімандрит Олексій Мороз, протоієрей Василій Цабан, протоієрей Сергій Тітов, настоятель протоієрей Микола Бойко та парафіяни храму. По завершенні Літургії до присутніх звернувся благочинний з словами привітання та пояснення постових богослужінь. Наголосив на важливості бути присутнім в храмі на протязі Святої Чотиридесятниці, долучатися до таїнств Сповіді та Причася, молитися словами Св.Єфрема Сирина та дослухатися до Слова Божого. Так розпочалися постові богослужіння, які будуть соборно відбуватися на всіх парафіях Петрівського благочинного округу Олександрійської Єпархії Української Православної Церкви. Допоможи всім нам, Боже!

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2019. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.