Сьогодні вся Олександрійська єпархія підносить свої молитви вдячності Богу, за Його милість і щедроти.  Саме 4 грудня народився наш добрий Архіпастирь, наставник і приклад в духовному.    Ваше Високопреосвященство, щиросердечно вітаємо Вас з...

Сучасні проблеми біоетики

23 травня 2014 року, у день пам’яті апостола Сімона Зілота, Преосвященніший єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп провів зустріч з колективом Олександрійської міської лікарні.

В ході зустрічі було розглянуто низку питань, що стосувалися галузі охорони здоров’я. Особливістю для колективу стало відкриття Його Преосвященством цієї теми з призми духовного причинно-наслідувального зв’язку. Всяка хвороба часто є наслідком, передусім, нездорового стану душі людської. Проте, бувають випадки умовного «стимулювання» гріха через медичне втручання: аборти та абортивні засоби, наприклад. В реаліях сьогодення питання сурогатного материнства, абортів, трансплантології, донорства є розповсюдженими і звичними, але й, водночас, є протирічивими в релігійному, філософському та соціокультурному аспектах.

Преосвященніший єпископ Боголєп аргументовано і послідовно розкрив слухачам тему сучасної біоетики та відповів на численні питання.

Результатом стало виявлення бажання проводити подібні зустрічі частіше.

Протоієрей Віталій Коваленко

Фото: Кирил Божко

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2019. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.