098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube
Telegram

Сьогодні з сумом змушені констатувати, що Україна уже понад півроку переживає складні часи боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19. Коронавірус перемінив життя багатьох людей. Епідемічна небезпека змусила по-особливому цінувати Богом дане...

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

Сьогодні День Народження Преосвященнішого єпископа Боголєпа

Ваше Преосвященство, дорогий наш Архіпастир!

Сердечно вітаємо Вас з Днем Вашого народження!

Від всієї душі бажаємо Вам, дорогий владико, кріпості сил, бадьорості духу, благословенних успіхів в усіх починаннях на славу Божу!

І у цей знаменний для Вас, а нині і для нас, день ми молимося про Ваше здоров’я і просимо Господа, щоб Він втішив Вас Своїм небесним благословенням та милосердям.

Слухаючи і знаючи Вас, Ваше Преосвященство, дивлячись на Ваш приклад простоти і працелюбства на поприщі духовного відродження, чимало людей змінили своє відношення до віри та розуміння Божественного. І нині ми бажаємо Вам, дорогий владико, щоб і надалі Ваша духовна наснага надихала і преображала душі, що ще знаходяться у млі гріха і суєти, щоб принісши достойні плоди покаяння, до якого схиляють Ваші проповіді, вони навчилися любити без умов і сумнівів.  

Многії і благії літа!

 

Прохаючи Вашого святительського благословення, з любов’ю у Христі, Спасителі нашому, духовенство Олександрійської єпархії.  


Подпишитесь на нас в Telegram

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов. Ответственность за информацию несет сторона, которая ее предоставила
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2020. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua