098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube

Сьогодні вся Олександрійська єпархія підносить свої молитви вдячності Богу, за Його милість і щедроти.  Саме 4 грудня народився наш добрий Архіпастирь, наставник і приклад в духовному.    Ваше Високопреосвященство, щиросердечно вітаємо Вас з...

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

Сьогодні попрощалися з протоієреєм Іоанном

Сьогодні, 2 серпня 2019 року, в с.Онуфріївка було звершено чин погребіння новопреставленого протоієрея Іоанна Ониська. 

З самого ранку до храму на честь св.Пророка і Предтечі Іоанна з’їжджалися священики із Світловодського та Онуфріївського районів, а також з інших округів, зокрема приїхав Компаніївський благочинний протоієрей Євгеній Гуменюк, щоб молитовно провести в останню путь отця Іоанна. 

Символічним стало те, що в духовному сані батюшка звершив своє перше богослужіння у день пам`яті Пророка Іллі і цього ж дня призначено день поховання. 

О 8 годині розпочалася літургія. Незвично було служити без настоятеля храму, не вірилося, що він відійшов до Господа. 

З благословення Преосвященнішого Боголєпа, єпископа Олександрійського і Світловодського, богослужіння очолив благочинний Бобринецького округу протоієрей Володимир Чутора у співслужінні з духовенством Світловодського та Онуфріївського районів. 

По завершенні священик висловив співчуття рідним і прихожанам від імені Архієрея та розповів про нелегкий подвиг священства.

По завершенні молитовної заупокійної частини до присутніх звернувся протоієрей Віталій Коваленко, висловивши співчуття від Світловодського благочинного та розповівши про духовний подвиг життя і служіння протоієрея Іоанна. 

Із піснеспівами «Святий Боже» ходою духовенство разом з рідними та вірянами прослідували до кладовища, де завершився чин погребіння батюшки. 

Тож Вічна пам`ять нашому брату у Христі протоієрею Іоанну. 

Протоієрей Іоанн Онисько
Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов. Ответственность за информацию несет сторона, которая ее предоставила
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2019. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua