В рамках Всеукраїнської Хресної ходи з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія мощі 10-ти святих цілителів (фото) перебуватимуть і у двох соборах Олександрійської єпархії.  З благословення Преосвященнішого...

Управління Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, ЄДРПОУ 35615671, р/р 2600130117920, ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк" МФО 323475. (Рішення ДПІ в м.Олександрії №4 від 25.03.2008 р. про включення до Реєстру неприбуткових організацій).

Сімейні проблеми та їх попередження на основі Закону Божого

Щорічно при Православно-просвітницькому центрі м.Світловодська проводяться лекції з приводу питань сімейних відносин та формування щасливої православної сім'ї. В лютому поточного року було проведено ряд лекцій та бесід, які розкривали поняття подружньої зради та уникнення сімейних конфліктів. Протягом діалогів було змодельовано чимало життєвих ситуацій та способів їх безконфліктного вирішення. Також, було представлено до уваги слухачів ряд причин зародження думків про подружню зраду, саму зраду та способи попередження, уникнення таких тяжких наслідків у сімейному житті.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2018. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.