098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube

Все духовенство Олександрійської єпархії вітає свого Правлячого Архієрея з возведенням у сан архієпископа! Віднині підносимо свої молитви до Господа за Високопреосвященнішого Боголєпа, архієпископа Олександрійського і Світловодського! Щиросердечно...

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

Тепле і душевне свято

На передодні Дня Матері цього теплого і душевного свята, управління соціального захисту населення РДА, за сприяння керівництва району, не згаяло можливістьпривітати тих мам, які виховали особливих для нашогосьогодення дітей. А власне, героїв нашого часу, якізавдяки патріотичному вихованню своїх матерів, йшлиборонити суверенітет і спокій української держави.

10 травня 2019 року на засідання круглого столу для спілкування з мужніми та сильними духом матерями були запрошені голова районної державної адміністраціїСергій Завалій та голова районної ради Тамара Сакара. Керівництво зі сльозами на очах зверталися до кожноїмами, а саме Тамари Лисенко, Наталі Міхно, АнжелиТук, Інни Громової, Ольги Позивай, Тетяни Котової та Ольги Ганзіної зі словами вдячності за їх синів, бажалиїм наснаги та здоров’я, а особливо душевного спокою. А також оголосили подяку кожній мамі за активну життєвупозицію, вагомий внесок у виховання почуттяпатріотизму та високу відповідальність.

Також, до слова був запрошений настоятель храмуВознесіння Господнього протоієрей Михайло Царук, який зауважив про те що, ми повинні шанувати та любити своїх мам і молитись за них, адже початок усьому йде від жінки, матері, берегині.

Щоб підняти настрій свята звісно ж потрібна гарнапісня. Таку композицію, як «А сорочка мамина», виконала Інна Сенюк, вклавши усі емоції і хвилювання. І звісно, хто ж як не діти можуть привітати матусь, тожвихованці групи «Калинка» ДВНЗ № 1 «Рудана» соромлячись, але звертаючись з великою любов’ювиконували вірші, пісні, а на згадку про себе дарувалиусім присутнім листівки-привітання.

Завершилася зустріч неформальним спілкуванням за чашкою чаю, за яким керівництво району та начальник управління соціального захисту населення РДА Валентина Сибіра запропонували мамам поділитисясвоїми переживаннями, пропозиціями та поговоритипросто по душах.

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов. Ответственность за информацию несет сторона, которая ее предоставила
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2019. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua