Тепле і душевне свято

На передодні Дня Матері цього теплого і душевного свята, управління соціального захисту населення РДА, за сприяння керівництва району, не згаяло можливістьпривітати тих мам, які виховали особливих для нашогосьогодення дітей. А власне, героїв нашого часу, якізавдяки патріотичному вихованню своїх матерів, йшлиборонити суверенітет і спокій української держави.

10 травня 2019 року на засідання круглого столу для спілкування з мужніми та сильними духом матерями були запрошені голова районної державної адміністраціїСергій Завалій та голова районної ради Тамара Сакара. Керівництво зі сльозами на очах зверталися до кожноїмами, а саме Тамари Лисенко, Наталі Міхно, АнжелиТук, Інни Громової, Ольги Позивай, Тетяни Котової та Ольги Ганзіної зі словами вдячності за їх синів, бажалиїм наснаги та здоров’я, а особливо душевного спокою. А також оголосили подяку кожній мамі за активну життєвупозицію, вагомий внесок у виховання почуттяпатріотизму та високу відповідальність.

Також, до слова був запрошений настоятель храмуВознесіння Господнього протоієрей Михайло Царук, який зауважив про те що, ми повинні шанувати та любити своїх мам і молитись за них, адже початок усьому йде від жінки, матері, берегині.

Щоб підняти настрій свята звісно ж потрібна гарнапісня. Таку композицію, як «А сорочка мамина», виконала Інна Сенюк, вклавши усі емоції і хвилювання. І звісно, хто ж як не діти можуть привітати матусь, тожвихованці групи «Калинка» ДВНЗ № 1 «Рудана» соромлячись, але звертаючись з великою любов’ювиконували вірші, пісні, а на згадку про себе дарувалиусім присутнім листівки-привітання.

Завершилася зустріч неформальним спілкуванням за чашкою чаю, за яким керівництво району та начальник управління соціального захисту населення РДА Валентина Сибіра запропонували мамам поділитисясвоїми переживаннями, пропозиціями та поговоритипросто по душах.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2019. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.