098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube
Telegram

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

Урочиста літургія та понинання святої

8 квітня 2019 року, в день Віддання Благовіщення Пресвятої Богородиці та в день смерті Іуліти Педан, по благословенню Преосвященнійшого Боголєпа, єпископа Олександрійського і Світловодського, в смт.Петрове Петрівського округу в Свято-Покровському храмі відбулася урочиста, соборна літургія Свт. Іоанна Златоустого, яку очолив благочинний Компаніївського округу протоієрей Євгеній Гуменюк. Йому співслужили благочинний храмів Петрівського округу, настоятель, протоієрей Димитрій Городецький, архімандрит Олексій Мороз, протоієрей Сергій Тітов, протоієрей Василій Цабан, протоієрей Михайло Царук, ієрей Олександр Камочкін, ієрей Димитрій Сичов та інші священнослужителі з сусідньої Криворіжської єпархії. За богослужінням було вознесено особливу молитву за спокій душі матушки Іуліти. 
Як повідомляє офіційний сайт УПЦ, в підсумках Священного Синоду від 3 квітня 2019 року у лику святих прославлена блаженна сповідниця Іуліта (Педан) – як місцево шанована свята Олександрійської єпархії. Тому Богослужіння набуло більш урочистого забарвлення, адже кожен, хто був присутній в храмі, вже досить тривалий час очікували цієї події.
По завершенні служби до присутніх звернувся зі словами привітання протоієрей Євгеній Гуменюк. А потім всі відправилися у 5-й десяток, на кладовище, де і почиває матушка. Відслужили заупокійну панахиду. Кожен мав змогу пом’янути своїх рідних та Петрівську подвижницю. 


Подпишитесь на нас в Telegram

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов. Ответственность за информацию несет сторона, которая ее предоставила
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2020. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua