В рамках Всеукраїнської Хресної ходи з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія мощі 10-ти святих цілителів (фото) перебуватимуть і у двох соборах Олександрійської єпархії.  З благословення Преосвященнішого...

Управління Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, ЄДРПОУ 35615671, р/р 2600130117920, ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк" МФО 323475. (Рішення ДПІ в м.Олександрії №4 від 25.03.2008 р. про включення до Реєстру неприбуткових організацій).

У Києво-Печерській Лаврі відбулося чергове засідання Комісії з канонізації святих

27 лютого 2018 року в Києво-Печерській Лаврі, під головуванням митрополита Херсонського і Таврійського Іоанна, відбулося засідання Комісії з канонізації святих при Священному Синоді Української Православної Церкви. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу Херсонської єпархії.

На засіданні були розглянуті матеріали, що стосуються житія митрополита Київського і Галицького Арсенія (Москвина), священиків Каменської єпархії: Василія Вахніна, Феодора Романовського та Іосифа Чехранова, а також блаженної Іуліти Педан.

Після вивчення цих матеріалів, вони були передані для розгляду в Священний Синод Української Православної Церкви.

Також, в засіданні взяли участь і представники Олександрійської єпархії - протоієрей Дмитро Городецький та протоієрей Євгеній Гуменюк, адже блаженна Іуліта жила на території Петрівського району Кіровоградської області і саме тут є чимало свідчень про її благочестиве життя.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2018. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.