098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Преосвященнейшего Боголепа,
епископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube

Різдвяне послання Преосвященнійшого Боголєпа, єпископа Олександрійського і Світловодського,  всечесним пастирям, чернецтву і всім вірним чадам Олександрійської єпархії Української Православної Церкви   Возлюблені у Господі боголюбиві пастирі, ...

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

У Світловодську Правлячий архієрей освятив накупольні хрести

1 травня 2018 року Преосвященніший Боголєп, єпископ Олександрійський і Світловодський, звершив освячення накупольних хрестів у м.Світловодську. 

Ревівський мікрорайон міста вже давно моляться у пристосованому приміщенні, проте завжди настоятель з прихожанами мріяли про справжній типовий храм на честь свсв.першоверховних апостолів Петра і Павла. Першим кроком, окрім молитви, на шляху до мрії стало створення макету, який не один рік символізував надію вірян, що все ласкою Божою буде. 

І саме цього року архієрей своїм вітальним словом кожному засвідчив цю реальність - церква є, але зауважив, що церква - це не просто будівля, а ми, віруючі люди. 

Після добрих пастирських слів владика звершив освячення накупольних хрестів, котрі невдовзі почали піднімати на купола. 

Дивлячись на це, здавалося, що ось вона кульмінація нашого життя - коли над всим, що у нас є, було і буде, над нами самими головним є Хрест Божий, Його любов і наше Йому служіння. 

В заході взяли участь секретар єпархії протоієрей Анатолій Штанько, прес-секретар протоієрей Віталій Коваленко, архімандрит Серафим (Краснов), настоятель протоієрей Олег Тарахненко, протоієрей Василь Шиман, ієрей Олександр Храпко та диякон Кирил Божко. 

Видео: 
Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов. Ответственность за информацию несет сторона, которая ее предоставила
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2019. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua