098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Преосвященнейшего Боголепа,
епископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube

В рамках Всеукраїнської Хресної ходи з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія мощі 10-ти святих цілителів (фото) перебуватимуть і у двох соборах Олександрійської єпархії.  З благословення Преосвященнішого...

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Управління Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, ЄДРПОУ 35615671, р/р 2600130117920, ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк" МФО 323475. (Рішення ДПІ в м.Олександрії №4 від 25.03.2008 р. про включення до Реєстру неприбуткових організацій).

Фестиваль з пізнавальною екскурсією

5 червня 2018 р. з благословення Блаженнішого Онуфрія, предстоятеля УПЦ, в м. Києві відбувся ІІІ-й Міжнародний благодійний фестиваль "Божі діти". Школярам з с. Войнівки, дітям з міста Олександрії та смт. Петрово  пощастило потрапити на цей фестиваль.  Окрім візиту на фестиваль, діти відвідали Києво-Печерську Лавру, де приклонилися до Святині, взяли участь в пізнавальній екскурсії. Також, після відвідання Лаври група завітала до музею  Великої  Вітчизняної Війни, де на них чекав захоплюючий екскурс.  Група дітей з с. Войнівка, м. Олександрії та с. Петрово очолювали спільно священики: настоятель Свято-Василівської громади с. Войнівка протоієрей Валерій Римар та протоієрей Михайло Царук з с. Петрово. Ця подорож відбулася завдяки допомозі компанії «УКРАГРОКОМ». 

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов. Ответственность за информацию несет сторона, которая ее предоставила
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2018. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua