Сьогодні, 2 жовтня 2017 року, у день пам’яті сщмч.Миколая Іскрівського, тиша і звичний день для села Ганнівка були змінені на урочистий і радісний піснеспів прославлення святого, що жив і трудився на славу Божу неподалік.  Вже традиційно 5 рік...

Управління Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, ЄДРПОУ 35615671, р/р 2600130117920, ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк" МФО 323475. (Рішення ДПІ в м.Олександрії №4 від 25.03.2008 р. про включення до Реєстру неприбуткових організацій).

Хода небом відбулася в Олександрії

30 серпня 2017 року, напередодні святкування дня пам'яті Олександрійських святих - Священномучеників Адріана і Димітрія, священиками Олександрійської єпархії було здійснено "Повітряну Хрестну Ходу" з окропленням святою водою навколо міста Олександрії. Під час "Повітряної Хресної Ходи" проголошували молитви до святих угодників Божих - покровителів нашого міста та єпархії, про дарування миру, благополуччя, та Божого благословення всім Олександрійцям та мешканцям єпархії.

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов.
Александрийская епархия Украинской Православной Церкви (C) 2013-2017. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.