Сьогодні, 2 жовтня 2017 року, у день пам’яті сщмч.Миколая Іскрівського, тиша і звичний день для села Ганнівка були змінені на урочистий і радісний піснеспів прославлення святого, що жив і трудився на славу Божу неподалік.  Вже традиційно 5 рік...

Управління Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, ЄДРПОУ 35615671, р/р 2600130117920, ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк" МФО 323475. (Рішення ДПІ в м.Олександрії №4 від 25.03.2008 р. про включення до Реєстру неприбуткових організацій).

Хор Петрівського округу взяв участь у Фестивалі

7 жовтня 2017 року,  у Спасо-Преображенському Кафедральному соборі пройшов ювілейний 10-й фестиваль церковного хорового співу "Молюсь за тебе, Україно!"
Перед початком святкового дійства та території собору відбулося відкриття художньої виставки творчих робіт церковної тематики авторів нашої області та були вручені нагороди.
Потім всі присутні були запрошені у Кафедральній собор, де розпочався фестиваль духовної пісні.

В заході по благословінню Преосвященнійшого Боголєпа єпископа Олександрійського і Світловодського прийняв участь благочинний храмів Петрівського округу протоієрей Димитрій Городецький разом з вокальним ансамблем духовного співу Петрівського РБК та верхнім хором Свято-Покровського храму смт Перове.

Кожному хоровому колективу за вклад у збереження та розвиток духовних пісенних традицій нашого народу були вручені подяки, пам´ятні подарунки та квіти.

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов.
Александрийская епархия Украинской Православной Церкви (C) 2013-2017. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.