Все духовенство Олександрійської єпархії вітає свого Правлячого Архієрея з возведенням у сан архієпископа! Віднині підносимо свої молитви до Господа за Високопреосвященнішого Боголєпа, архієпископа Олександрійського і Світловодського! Щиросердечно...

Хресна хода за мир в Україні відбулася у Долинському благочинному окрузі

18 травня 2014 року, в неділю про  самарянку,  з благословення Його Преосвященства, Преосвященішого Боголєпа, єпископа Олександрійського та Світловодського, в м. Долинська Долинського церковного округу  відбулася Хресна хода заради миру в Україні.
  Відстань маршруту Хресної ходи становила близько 5 км., але всі пройшли з урочистим настроєм  та піснеспівами, незважаючи на дощову погоду, майже не відчувши втоми.
   У Хресній ході взяли участь козаки Карабилівської сотні, представники місцевого самоврядування, прихожани храму.
  Очолив Хресну ходу благочинний Долинського округу протоієрей Віктор Місяйло, а також священники 3-ох благочинь:

• протоієрей Михайло Андрішко ( Бобринецьке благочиння)
  • протоієрей Михайло Іваник (Компаніївське благочиння)
  • протоієрей Роман Калініченко (Долинське благочиння)
  • протоієрей Петро Сипливий (Долинське благочиння)
  • протоієрей Мирон Малетич (Долинське благочиння)
  • ієрей Микола Бондаренко (Долинське благочиння)
  • ієрей Володимир Лавринюк (Компаніївське благочиння)
  • ієрей Андрій Смирний (Бобринецьке благочиння)

Після Хресної ходи зі словами проповіді до присутніх звернувся протоієрей Віктор, в якій, зокрема, наголосив, що в такий складний для України час тільки віра в Бога та любов один до одного можуть принести мир нашій державі.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2019. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.