Все духовенство Олександрійської єпархії вітає свого Правлячого Архієрея з возведенням у сан архієпископа! Віднині підносимо свої молитви до Господа за Високопреосвященнішого Боголєпа, архієпископа Олександрійського і Світловодського! Щиросердечно...

Хресна хода за мир в Україні відбулася у с.Пантаївка

22 травня 2014 року, у день пам’яті перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая з Мір Лікійських у Бар, по благословенню Преосвященнішого єпископа Олександрійського і Світловодського Боголєпа було звершено Хресну ходу з молитвами за мир в нашій Державі.

Хода відбулася у с.Пантаївка за участю благочинного протоієрея Михайла Бобурка та духовенства Олександрійського округу.

По завершенні Його Преосвященство владика Боголєп звернувся до присутніх зі словами проповіді про важливість єдності та небайдужості один до одного у складний період, що спіткав Україну. Призвав до рішення всіх протиріч, що виникають, з призми основ християнського благочестя – в рамках миру і любові Христової.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2019. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.