Церква Христова завжди закликає до миру

З благословення Преосвященнішого єпископа Олександрійського та  Світловодського Боголєпа 29 січня 2019 року протоієрей  Олексій  Микитенко взяв участь у подіях, які були присвячені пам'яті загиблих в бою на залізничній станції Крути 1918 року.

Спільний захід з учнями 8 класу Цукрозаводської НВК проведений із залученням громадськості  Приютівської ОТГ: бібліотекаря Солдатенко Наталії Василівни, члена Молодіжної ради селища Бацман Катерини Олександрівни та Анжели Володимирівни Скрипнік. Священик звернувся до присутніх із словами проповіді та цитував слова із Святого Писання про те, що немає більшої любові, як покласти життя за друзів своїх. Також був згаданий вислів Антона Павловича Чехова, який говорив, що коли ти відчуваєш свою особисту біль, то ти є просто живий, а якщо відчуваєш біль свого ближнього, то ти є Людина і саме тому ми, як люди-творіння Божі, повинні бути небайдужими до навколишнього та до свого ближнього, і проявити любов один до одного, тому що Бог є Любов.

Протоієреєм Олексієм було запропоновано спільною молитвою вшанувати пам'ять усіх, хто віддав своє життя за віру і Батьківщину.

Прес-служба Олександрійського округу

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2019. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.