Те, що відбулося на Синоді в Стамбулі вчора, шокувало весь православний світ. Схоже на те, що Константинопольський патріархат свідомо стає на шлях розколу світового Православ’я. Патріарх Варфоломій проігнорував заклики Помісних Церков скликати...

Цікава зустріч для дітей та дорослих

28 жовтня діти недільної Олексіївської школи відвідали дуже цікавий захід. В м. Олександрія завітала чудова людина - дитяча письменниця, журналістка, книжковий оглядач, авторка рецензій і статей про книжки та дитяче читання, а також казок та історій для дітей. Мама трьох дівчаток, вважає себе книжковою екстремісткою – у контексті сімейного бюджету. Мешкає родина читак у Дніпрі. За фахом пані Аліна лікар. Дитячі книжки стали її другим натхненням після доньок. Аліна Штефан розповіла ,про що її твори, як стають дитячими письменниками, як можна поєднувати літературу й науку, а також роботу й виховання трьох доньок.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2018. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.