Сьогодні вся Олександрійська єпархія підносить свої молитви вдячності Богу, за Його милість і щедроти.  Саме 4 грудня народився наш добрий Архіпастирь, наставник і приклад в духовному.    Ваше Преосвященство, щиросердечно вітаємо Вас з Днем...

Управління Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, ЄДРПОУ 35615671, р/р 2600130117920, ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк" МФО 323475. (Рішення ДПІ в м.Олександрії №4 від 25.03.2008 р. про включення до Реєстру неприбуткових організацій).

Щороку до Свято-Покровського Собору приходить чимало дітей та підлітків

Протягом останніх років при Свято-Покровському Соборі м.Світловодська проводиться чимало цікавих просвітницьких дійств, направленних на формування морально-духовного світогляду та розуміння відповідальності за кожну мить свого життя. Однією з важливих частин діяльності являються щорічні відвідування храму дітьми та молоддю міста та району. В рамках екскурсій ведуться просвітницькі бесіди релігійного та морального характеру. Діти та молодь ознайомлюються з різними сферами церковно-приходського побуту та історичнимі довідками про деякі з православних традицій. Також, всі учасники мають можливість помилуватися краєвидами рідного міста з висоти соборної дзвіниці та почути стародавні дзвони у виконанні священика.

Зокрема, протягом червня поточного року Свято-Покровський Собор відвідало близько 300 дітей та підлітків з батьками або вихователями.

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов.
Александрийская епархия Украинской Православной Церкви (C) 2013-2017. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.