Те, що відбулося на Синоді в Стамбулі вчора, шокувало весь православний світ. Схоже на те, що Константинопольський патріархат свідомо стає на шлях розколу світового Православ’я. Патріарх Варфоломій проігнорував заклики Помісних Церков скликати...

Щороку до Свято-Покровського Собору приходить чимало дітей та підлітків

Протягом останніх років при Свято-Покровському Соборі м.Світловодська проводиться чимало цікавих просвітницьких дійств, направленних на формування морально-духовного світогляду та розуміння відповідальності за кожну мить свого життя. Однією з важливих частин діяльності являються щорічні відвідування храму дітьми та молоддю міста та району. В рамках екскурсій ведуться просвітницькі бесіди релігійного та морального характеру. Діти та молодь ознайомлюються з різними сферами церковно-приходського побуту та історичнимі довідками про деякі з православних традицій. Також, всі учасники мають можливість помилуватися краєвидами рідного міста з висоти соборної дзвіниці та почути стародавні дзвони у виконанні священика.

Зокрема, протягом червня поточного року Свято-Покровський Собор відвідало близько 300 дітей та підлітків з батьками або вихователями.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2018. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.