Сьогодні з сумом змушені констатувати, що Україна уже понад півроку переживає складні часи боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19. Коронавірус перемінив життя багатьох людей. Епідемічна небезпека змусила по-особливому цінувати Богом дане...

Юні знавці Біблії

10 лютого 2014 р. з благословення Преосвященнішого Боголєпа, єпископа Олександрійського і Світловодського, в смт. Петрове Петрівського благочиння на базі комунального закладу «Петрівського навчально – виховного комплексу «загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів — гімназії» за підтримки Відділу освіти Петрівської РДА  проводився районний етап олімпіади «Юні знавці Біблії».

До участі в олімпіаді «Юні знавці Біблії» були запрошені діти району. Це учні 3-11 класів загальноосвітніх шкіл, переможці шкільних олімпіад, які вивчають предмети духовно-морального спрямування: «Основи християнської етики», «Християнська етика в українській культурі».

Перед початком олімпіади була проведена спільна молитва. Голова журі священик о. Михайло Царук, вчитель християнської етики, привітав учасників з початком олімпіади та побажав присутнім успіхів та Божої мудрості.

Метою олімпіади є підвищення інтересу школярів до Біблії; виховання духовно-багатої, національно-свідомої особистості; залучення школярів до вивчення курсів духовно-морального спрямування.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2020. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.