098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube
Telegram

Сьогодні з сумом змушені констатувати, що Україна уже понад півроку переживає складні часи боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19. Коронавірус перемінив життя багатьох людей. Епідемічна небезпека змусила по-особливому цінувати Богом дане...

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

Юні знавці Біблії

10 лютого 2014 р. з благословення Преосвященнішого Боголєпа, єпископа Олександрійського і Світловодського, в смт. Петрове Петрівського благочиння на базі комунального закладу «Петрівського навчально – виховного комплексу «загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ступенів — гімназії» за підтримки Відділу освіти Петрівської РДА  проводився районний етап олімпіади «Юні знавці Біблії».

        До участі в олімпіаді «Юні знавці Біблії» були запрошені діти району. Це учні 3-11 класів загальноосвітніх шкіл, переможці шкільних олімпіад, які вивчають предмети духовно-морального спрямування: «Основи християнської етики», «Християнська етика в українській культурі».

        Перед початком олімпіади була проведена спільна молитва. Голова журі священик о. Михайло Царук, вчитель християнської етики, привітав учасників з початком олімпіади та побажав присутнім успіхів та Божої мудрості.

        Метою олімпіади є підвищення інтересу школярів до Біблії; виховання духовно-багатої, національно-свідомої особистості; залучення школярів до вивчення курсів духовно-морального спрямування.

 


Подпишитесь на нас в Telegram

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов. Ответственность за информацию несет сторона, которая ее предоставила
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2020. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua