098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

Єдність починається з духовного

2 жовтня 2018 року, у день пам’яті місцевошанованого сщмч.Миколая Іскрівського, відбулася загальноєпархіальна Хресна хода за мир і єдність в Україні. Взяти участь у ході приїхала велика кількість бажаючих з усієї Олександрійської єпархії. Протяжність ходи більше 7 кілометрів, проте молитва, дух єдності і мета для багатьох літніх людей та дітей зробили її невідчутною.   По завершенні Хресної ходи Преосвященніший єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп звершив літургію на подвір’ї  Хресто-Воздвиженського храму с.Іскрівки Петрівського благочинного округу.
Його Преосвященству співслужили секретар єпархії протоієрей Анатолій Штанько, благочинні та духовенство єпархії.
Наприкінці Богослужіння владика Боголєп звернувся до присутніх із словами проповіді про вирішальну роль християнських чеснот у вирішенні будь-яких ситуацій, що християнський дух любові і благочестя запобігає причинам, наслідком яких є скорботи, біди і сльози про втрачене.
Всі присутні мали можливість помолитися біля мощей сщмч.Миколая Іскрівського, біля його могили та побувати на джерелі з купелею, цілющі властивості яких відомі не тільки в межах єпархії та Кіровоградської області.
Кожен, повертаючись до своєї місцини, озирався, намагаючись у своєму серці викарбувати кожну частинку святого місця, що давно вже стало рідним. 

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов. Ответственность за информацию несет сторона, которая ее предоставила
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2020. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua