098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Преосвященнейшего Боголепа,
епископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

31 липня 2013 року Преосвященніший єпископ Боголєп здійснив освячення купола і хреста у Знамянському благочинні

31 липня 2013 року, у день пам’яті прп.Памви, затворника Печерського, до 1025-річниці хрещення Київської Русі – новий купол храму. Преосвященніший єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп звершив освячення хреста для купола церкви на честь ікони Богородиці «Знамення» Олександрійської єпархії. Владика привітав жителів смт. Знам’янка Друга з освяченням.   Після чину освяти на храм було встановлено новий купол, який дійсно став прикрасою як для храму, так і для всього селища.         

Цю визначну подію разом з настоятелем храму о. Віктором (Кравцем) та парафіянами приїхали розділить благочинний Знам’янського округу о. Василь (Мазурок), духовенство Знам’янського благочиння, міський голова І.Крижановський, селищний голова смт. Знам’янка Друга С.Філіпенко. «Хресне знамення – найважливіший знак нашої віри. Хрест є знаряддям і знаменом перемоги Христової над гріхом і смертю. Син Божий стражданнями і смертю саме на хресті за гріхи всіх людей, цілого світу подолав не тільки гріх, але й саму смерть – воскрес із мертвих. Своєю перемогою на хресті Господь наш Ісус Христос відкрив нам шлях до вічної перемоги, до вічного життя. Встановлення нового куполу символізує новий етап вашого духовного становлення», – зазначив Владика Олександрійський і Світловодський Боголєп.         

Його Преосвященство вручив архієрейську грамоту за небайдужість, за великий внесок у духовне відродження директору фермерського господарства "Мороз АП" А.Морозу, подякував директору ПП «Орбіта» С.Постиці за допомогу. Владика побажав, щоб Господь і надалі надихав їх на добрі діла.           

Настоятель церкви на честь ікони Богородиці «Знамення» Олександрійської єпархії о. Віктор висловив щиру вдячність благодійникам за пожертву та допомогу у встановленні купола. Купол для церкви придбано за кошти спонсорів.        

Допомогу у встановленні купола надав староста церкви С.Яндович. Тепер щоранку і дорослих, і маленьких мешканців селища зустрічатиме золотим сяйвом купол і хрест. А це для людей – знак спокою і радості, бо є святиня, до якої можна звернути свої молитви.

 

Джерело: http://zn-rada.at.ua/ http://zn-rada.at.ua/news/khresne_znamennja_najvazhlivishij_znak_nashoji...

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов. Ответственность за информацию несет сторона, которая ее предоставила
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2019. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua