098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Преосвященнейшего Боголепа,
епископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

5 серпня – у Знам'янці відбулося святкування Дня міста

Як повідомляє офіційний сайт міської адміністрації Знам’янки, традиційно розпочалося свято з розважально-ігрової програми для дітлахів  «Граймо разом!». Діти активно приймали участь у різних конкурсах та мали змогу насолодитися шоу мильних бульбашок. Активно брали участь у конкурсі  малюнку на  асфальті «Знам’янка – місто моєї мрії».

Протягом дня для молоді та людей поважного віку проводились різноманітні музично-розважальні програми. Не обійшлося і без спортивних заходів. Гості та мешканці міста насолоджувалися  концертною  програмою за участю художньої самодіяльності МПК «Святкуємо разом», конкурсно-розважальною  програмою «Гарний настрій», виступом солісток вокальної студії «Melos» міського Палацу культури – Н. Дернової, М. Шульги, Л. Ковтун, солістки будинку культури смт. Знам’янка Друга – Г. Безай, Лауреата Всеукраїнських та Міжнародних вокальних конкурсів – С.Свірідової, та солістки Знам’янського районного Будинку культури, володарки двох Гран-прі – С. Невмержицької. Родзинкою денного святкування дня міста став виступ талановитого, запального, драйвового гурту «Dobra Vam» з славетного міста Чигирин, які подарували насолоду від почутих душевнх гарних пісень..Знам'янчани і гості свята мали можливість насолодитися виступом талановитих вихованців і викладачів Знам'янської дитячої музичної школи ім.М. Лисенка

 

Із задоволенням переглядали виставку майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, майстер-класів, подорожували краєзнавчим круїзом «Історичне фото мого міста», ознайомлювалися з документальною виставкою «Обличчя знам’янчан: видатних і звичайних».

День міста 2018 року справді став незабутнім. Як за кількістю цікавих і оригінальних заходів, так і за емоційними враженнями. Нестерпну спеку того дня раптово ввечері замінила   злива. І все це сталося саме тієї хвилини, як на міському стадіоні розпочалися урочистості  і найактивнішим  знам’янчанам і знам’янчанкам стали вручати  відзнаки.     
З Днем народження міста вітали знам’янчан та гостей міста: міський голова С.І. Філіпенко, народний депутат України О.С. Довгий, голова Кіровоградської обласної ради О.А. Чорноіваненко, перший заступник  голови  Кіровоградської обласної державної адміністрації С.П.Коваленко, секретар Світловодської міської ради Ю.О.Сап’янов, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександрійської міської ради А.В.Некрасов, єпископ Олександрійський та Світловодський Боголєп. 

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов. Ответственность за информацию несет сторона, которая ее предоставила
Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2019. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.
При использовании материалов сайта обязательным условием является ссылка на alexandria-eparhia.org.ua