Сьогодні з сумом змушені констатувати, що Україна уже понад півроку переживає складні часи боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19. Коронавірус перемінив життя багатьох людей. Епідемічна небезпека змусила по-особливому цінувати Богом дане...

72-га річниця звільнення Олександрії від фашистських загарбників

6 грудня 2015 року Преосвященніший єпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп взяв участь у заході, присвяченному 72-й річниці звільнення Олександрії від фашистських загарбників.

Під час дійства владика звернувся до присутніх із словами проповіді та надії, що ті трагічні події більше ніколи не прийдуть на нашу Батьківщину.

Невід'ємною частиною відзначення дати стали салют та парад.

На заході були присутні секретар єпархії протоієрей Анатолій Штанько, мер міста Степан Кирилович Цапюк, ветерани війни та чимала кількість олександрійців.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2020. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.