В рамках Всеукраїнської Хресної ходи з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія мощі 10-ти святих цілителів (фото) перебуватимуть і у двох соборах Олександрійської єпархії.  З благословення Преосвященнішого...

Управління Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, ЄДРПОУ 35615671, р/р 2600130117920, ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк" МФО 323475. (Рішення ДПІ в м.Олександрії №4 від 25.03.2008 р. про включення до Реєстру неприбуткових організацій).

74-та річниця військової частини Олександрії з благословенням

21 лютого 2018 року Преосвященніший Боголєп, єпископ Олександрійський і Світловодський, взяв участь у відзначенні 74-Ї річниці військової частини 2269 м.Олександрії.

Заходи проходили у два етапи: на території частини та у концертній залі БК «Світлопільський».

Ще з самого приходу на Олександрійську кафедру архієрей почав тісно співпрацювати з військовими та надавати постійну допомогу як словом, так і ділом. І цього дня владика на честь свята наголосив на почесну місію служіння своїм країні та народу, і подарував образ Божої Матері «Казанська».

Полковник Р. Яковлєв, командир Гвардійської авіаційної бази, привітав Його Преосвященство та на знак плідної співпраці вручив Подяку.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2018. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.