18 березня у резиденції Предстоятеля УПЦ на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулося перше у 2020 році засідання Священного Синоду Української Православної Церкви, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. ЗВЕРНЕННЯ...

Біля мощей сщмч.Миколая Іскровського було звершено літургію

25 березня 2020 з благословіння правлячого архієрея Високопреосвященнійшого Боголєпа, архієпископа Олександрійського і Світловодського, в Хресто-Воздвиженському храмі с.Іскровка відбулася Літургія Передосвячених Дарів.  Службу очолив благочинний храмів Петрівського округу протоієрей Димитрій Городецький. Йому співслужили настоятель Свято-Миколаївського храму с.Володимирівка протоієрей Сергій Тітов, настоятель храму Вознесіння Господнього смт.Петрове протоієрей Михайло Царук, настоятель Чечеліївської парафії Покрови Богородиці протоієрей Микола Бойко, архімандрит Олексій Мороз та настоятель Іскровської парафії протоієрей Василій Загребін. По завершенні Богослужіння протоієрей Димитрій звернувся з вітальним словом до присутніх. Особливу увагу приділили молитві біля мощей Священномученника Миколая Іскровського, просили його молитовного клопотання перед Господом в боротьбі проти хвороби, яка заполонила весь світ. Священик  закликав всіх зберігати спокій, не сіяти паніку і, особливо, дотримуватися правил карантину в церковному служінні.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2020. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.