Храм Чечеліївки вкотре відстояли

14 травня 2020 року в селі Чечеліївка Петрівського району Кіровоградськоі області, була відвернута чергова спроба захвату Свято-Покровського храму.
Завдячуючи активній позиції членів місцевої релігійної громади, небайдужого духовенства та вірян, провокаційна спроба передачі храмової будівлі та матеріальних цінностей новоутвореній релігійній організації СЦУ не увінчалася успіхом. На вимогу представникам СЦУ віддати ключі від храму,настоятель та присутні,відреагували рішучою відмовою: запропонували «новітнім рейдерам» звернутися до суду для  вирішення їх претензій. Хоч і нечисельна, Покровська  громада Чечеліївки, ще раз довела свою вірність Українській Православній Церкві  та готує відповідний судовий позов щодо захисту своїх конституційних прав.
Просимо ваших молитов!

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2020. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.