Річницю з дня обрітення мощей святої відзначили спільною молитвою

17 травня 2020 року з благословення Високопреосвященнішого Боголєпа, архієпископа Олександрійського і Світловодського, в смт. Петрове відбулася урочиста Літургія. Цей день є річницею з моменту, як на православному небосхилі з'явилася ще одна яскрава зірка. В цей день в 2019 році відбулося обрітення мощів блаженносповідниці Іуліти. Літургію очолив голова єпархіального відділу з канонізації святих благочинний Компаніївського округу протоієрей Євгеній Гуменюк. Йому співслужили благочинний Петрівського округу настоятель Свято-Поковського храму смт.Петрове протоієрей Димитрій Городецький, архімандрит Олексій Мороз, протоієрей Ігор Тереза та протоієрей Михайло Царук. Були піднесенні молитви за мир та здоров'я, за наших лікарів та воїнів. Пом'янули жертв політичних репресій і просили благословення у блаженносповідниці Іуліти, про життя якої і нові свідчення допомоги тим, хто молиться до неї, розповів у проповіді голова відділу з канонізації. .

Інформацію надав благочинний Петрівського округу

протоієрей Димитрій Городецький

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2020. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.