Священник освятив Поклінного Хреста

По благословінню Високопреосвященнішого Боголєпа, архієпископа Олександрійського та Світловодського, благочинний Бобринецького округу протоієрей Володимир Чутора очолив освячення Хреста на в'їзді в село Криничуватка Устинівсьго району; у співлужінні були прот.Михаіл Андрішко, прот.Олександр Чутора, ієромонах Митрофан (Гуль), священники Сергія Шевченко, Олександр Гнатенко, Сергій Шевченко, настоятель храма Сергія Гончарук. Разом зі священниками молилися меценати і жервователі на придбання таі встановлення Хреста! Благочинний привітав зі знаковою подією для всіх жителів села і побажав всім, щоб сила Животворящого Хреста оберігала всіх від зла і нечистоти.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2020. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.