Великопостне ПОСЛАННЯ Преосвященнішого Боголєпа, єпископа Олександрійського і Світловодського Пастирям, чернецтву і всім боголюбивим чадам Олександрійської єпархії УПЦ. Возлюблені у Господі отці, брати і сестри!   Час земного життя, як...
Преосвященніший єпископ Боголєп розповідає про основне значення Притчі про блудного сина

Управління Олександрійської єпархії Української Православної Церкви, ЄДРПОУ 35615671, р/р 2600130117920, ТВБВ №10010/0149, філії Кіровоградське обласне управління АТ "Ощадбанк" МФО 323475. (Рішення ДПІ в м.Олександрії №4 від 25.03.2008 р. про включення до Реєстру неприбуткових організацій).

Без имени

19 січня 2018 року в концертній залі БК «Світлопільський» зібралося стільки людей, що посадкових місць вистачило не всім.  Всі чекали виступу протоієрея Олександра Клименка, переможця Всеукраїнського конкурсу «Голос країни» 2017 року.
Рождественское Послание Преосвященного Боголепа, епископа Александрийского и Светловодского, пастырям, монашествующим и всем верным чадам Александрийской епархии Украинской Православной Церкви
Сьогодні, 23 грудня 2017 року, у день пам`яті свт.Іоасафа Білгородського, вся Олександрійська єпархія вітає свого дорогого Архіпастиря Преосвященнішого єпископа Боголєпа з днем архієрейської хіротонії !

Страницы

Администрация сайта не несет ответственности за содержание информации, которая содержится в архивных материалах сайта, и может не разделять мнение их авторов.
Александрийская епархия Украинской Православной Церкви (C) 2013-2018. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.