У Бобринецькому районі встановлено поколінного Хреста у козацькому стилі

За благословінням правлячого архієрея в селі Криничуватка  Бобринецького благочиння Олександрійської єпархії УПЦ, милістю Божою та зусиллями місцевого агропідприємства " Криничуватське" та настоятеля місцевого храму завершені підготовчі роботи та монтаж поклінного Хреста, виконанного в старовинному козацькому стилі. Новоутворений комплекс планується доповнити зеленими насадженнями та освітленням із застосуванням сонячних батарей. Православна святиня покликана викликати живий інтерес мешканців та гостей села до історії рідного краю та нагадати про віковічну релігію наших славетних предків.

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2020. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.