У Петрівському районі відзначили декілька подій в один день

За благословінням правлячого архієрея Високопреосвященнішого Боголєпа, архієпископа Олександрійського і Світловодського, 28 липня 2020 року в смт Петрове в Свято-Покровському храмі відбулись урочистості до дня Хрещення Київської Русі та дня пам'яті святого Рівноапостольного Князя Володимира Великого! Святкову Літургію очолив благочинний Компаніївського округу Олександрійської єпархії протоієрей Євгеній Гуменюк. Йому співслужлили благочинний храмів Петрівського округу настоятель Свято-Покровського храму протоієрей Димитрій Городецький, архімандрит Олексій Мороз, протоієрей Ігор Тереза, протоієрей Миколай Бойко, протоієрей Михайло Царук та протоієрей Олександр Камочкін. По завершенні богослужіння до присутніх звернувся отець Євгеній з привітанням. Також відмітив, що в цей день ми вшановуємо пам'ять блаженносповідниці Іуліти Педан, місцевошанованої святої Олександрійської єпархії, яка канонізована Священним Синодом Української Православної Церкви 3 квітня 2019 року, обрітення мощів якої відбулося 17 травня 2019 року. Саме 28 липня 2020 року матушкі Іуліті 135 років від дня її народження! Також було відслуженно подячний молебінь з водосвяттям. На святі також були присутні правнук матушки Іуліти Сергій з дружиною Ксенією та сином Олександром.

Прес-служба Петрівського округу

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2020. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.