Високопреосвященніший архієпископ Боголєп взяв участь у святковому Богослужінні в м.Київ

9 серпня 2020 року, у Неділю 9-ту після П’ятидесятниці, день пам’яті святого великомученика Пантелеймона, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив святкове богослужіння у столичному Свято-Пантелеймонівському жіночому монастирі (Феофанія). Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Його Блаженству співслужили митрополит Львівський і Галицький Філарет, архієпископ Яготинський Серафим, архієпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп, єпископ Хотинський Веніамін, єпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Макарівський Гедеон, єпископ Бородянський Марк, духовенство монастиря та гості у священному сані.

За богослужінням з Архіпастирем молилася настоятелька обителі ігуменя Єлисавета (Андреєва) із сестрами.

Після читання святого Євангелія Предстоятель звернувся до пастви зі словом проповіді.

За богослужінням були піднесені посилені молитви про припинення епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив дияконську хіротонію над студентом 4 класу Київської духовної семінарії Олексієм Чічковим.

Після Божественної літургії відбувся хресний хід з молебнем святому великомученику Пантелеймону. Вірян окропили святою водою.

Інфлрмація та фото взято з сайту http://church.ua

Интернет-издание "Епархия" (C) 2013-2020. Сайт разработан: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляев.