098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube

Все духовенство Олександрійської єпархії вітає свого Правлячого Архієрея з возведенням у сан архієпископа! Віднині підносимо свої молитви до Господа за Високопреосвященнішого Боголєпа, архієпископа Олександрійського і Світловодського! Щиросердечно...

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

Архієрей взяв участь у богослужінні Каменської єпархії

9 липня 2018 року Преосвященніший Боголєп, єпископ Олександрійський і Світловодський, взяв участь у відзначенні вшанування місцевошанованого образу Каменської єпархії УПЦ - Тіхвінської ікони Божої Матері.

Урочисте богослужіння очолив Високопреосвященніший Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем у співслужінні також і з Високопреосвященнішим архієпископом Каменським і Царичанським Володимиром, благочинними, кліриками собору та духовенством єпархії.

По завершенні літургії Архіпастирі привітали один одного зі святом та висловили надії, що молитовне єднання цього дня продовжиться і у подальшому.

Також, було звершено Хресну ходу навколо храму на честь шанованної ікони у супроводі дзвонів, читання Святого Письма та водосвяття.

У богослужбовому процесі брав участь і клірик кафедрального собору м.Олександрії диякон Кирил Божко.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2019. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua