Архієрей взяв участь у богослужінні Каменської єпархії

9 липня 2018 року Преосвященніший Боголєп, єпископ Олександрійський і Світловодський, взяв участь у відзначенні вшанування місцевошанованого образу Каменської єпархії УПЦ - Тіхвінської ікони Божої Матері.

Урочисте богослужіння очолив Високопреосвященніший Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем у співслужінні також і з Високопреосвященнішим архієпископом Каменським і Царичанським Володимиром, благочинними, кліриками собору та духовенством єпархії.

По завершенні літургії Архіпастирі привітали один одного зі святом та висловили надії, що молитовне єднання цього дня продовжиться і у подальшому.

Також, було звершено Хресну ходу навколо храму на честь шанованної ікони у супроводі дзвонів, читання Святого Письма та водосвяття.

У богослужбовому процесі брав участь і клірик кафедрального собору м.Олександрії диякон Кирил Божко.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2018. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua