Сьогодні вся Олександрійська єпархія підносить свої молитви вдячності Богу, за Його милість і щедроти.  Саме 4 грудня народився наш добрий Архіпастирь, наставник і приклад в духовному.    Ваше Високопреосвященство, щиросердечно вітаємо Вас з...

Архієрей відвідав с.Верблюжку

6 квітня 2019 року Преосвященніший Боголєп, єпископ Олександрійський і Світловодський, звершив літургію у храмі Божої Матері на честь образу «Всіх скорботних радість» в с.Верблюжка Новгородківського району.

Його Преосвященству співслужили благочинний Компаніївського округу протоієрей Євгеній Гуменюк, протоієрей Михайло Іваник та настоятель ієромонах Тимофій (Литвинов), диякон Кирил Божко.

По завершенні богослужіння архієрей привітав всіх зі святом, розкрив поняття поста, молитви та живої віри.

Традиційно присутнім були вручені пам`ятні подарунки.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2019. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua