098 690 42 28 (пн-пт: з 9 до 18 г.)

 

- По благословению Высокопреосвященнейшего Боголепа,
архиепископа Александрийского и Светловодского -

Фейсбук
ВКонтакте
Твиттер
Youtube

Сьогодні вся Олександрійська єпархія підносить свої молитви вдячності Богу, за Його милість і щедроти.  Саме 4 грудня народився наш добрий Архіпастирь, наставник і приклад в духовному.    Ваше Високопреосвященство, щиросердечно вітаємо Вас з...

Желающие оказать помощь в развитии Александрийской епархии, могут перечислить средства по следующим банковским реквизитам:

Р/С 26004924426263 в ПАТ АБ ( УКРГАЗБАНК ), МФО 320478, код ЕДРПУ 23230375, СВ. о не прибыльности, 1711264600026 от 24.02.2017

Архієрей звершив богослужіння у Феофанії (відео)

8 та 9 серпня 2019 року Преосвященніший Боголєп, єпископ Олександрійський і Світловодський, взяв участь у богослужінні у день пам'яті вмч.Пантелеімона Цілителя у монастирі на честь святого, що розташований в урочищі "Феофанія".

Всенічне Бдіння очолив Архієпископ Яготинський Серафим у співслужінні з єпископом Баришівським Віктором.

Літургію очолив Намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чернобильський Павел. Його Високопреосвященству співслужили також і митрополит Чернігівський і Новгород-Сіверський Амвросій, архієпископ Яготинський Серафим, єпископ Вознесенський і Первомайський Олексій та числене духовенство.

За богослужінням були проголошені прохання про мир та єдність в Україні.

По завершенні відбулася Хресна хода з мощами свтого великомученика та митрополит Павел привітав всіх із престольним святом і подякував за спільну молитву.

   

Видео: 
Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2019. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua