18 березня у резиденції Предстоятеля УПЦ на території Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбулося перше у 2020 році засідання Священного Синоду Української Православної Церкви, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ. ЗВЕРНЕННЯ...

Архієрей звершив візит до Петрівського округу (відео)

16 лютого 2020 року, у Неділю про Блудного сина, Правлячий архієрей звершив візит до смт.Петрове, де його радо зустріли з короваєм та квітами вихованці недільної школи при Спасо-Вознесенському місцевому храмі. Саме тут Високопреосвященніший архієпископ Олександрійський і Світловодський Боголєп цього дня звершив літургію.

Його Високопреосвященству співслужили благочинний протоієрей Дмитро Городецький, настоятель храму протоієрей Михайло Царук та протодиякон Кирил Божко.

По завершенні богослужіння владика розкрив духовний зміст Євангельського читання (відео) та подякував присутнім за спільну молитву.

Також, настоятель ознайомив архієрея з ходом будівництва типового храму, що не так давно розпочалося.

Завершився візит спільною молитвою біля мощей святої блаженної сповідниці Іуліти Педан.

Видео:

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст інформації, яка міститься в архівних матеріалах сайту, і може не поділяти точку зору їх авторів. Відповідальність за інформацію несе сторона, що її надала.
Інтернет-видання "Єпархія" (C) 2013-2020. Сайт розроблений: В.Коваленко, А.Чумаченко, А.Беляєв. При використанні матеріалів сайту обов'язковою умовою є посилання на alexandria-eparhia.org.ua